صفحه اصلي > پرداخت الکترونیکی قبوض 
 

سامانه پرداخت تلفنی قبوض برق (۱۵۲۱)

با شماره گیری عدد ۱۵۲۱ از طریق تلفن ثابت و یا خط موبایل همراه اول می توانید از مبلغ بدهی بهای برق خود آگاه شده و نسبت به پرداخت آن از طریق کارت های بانکی عضو شتاب اقدام نمایید. کافیست با ثبت شناسه قبض که بر روی قبوض بهای مصرفی درج شده اول مبلغ بدهی خود را شنیده و با وارد نمودن شماره کارت بانکی و رمز دوم کارت مبلغ بدهی را پرداخت نمائید.
توجه : پس از یک بار تماس (بدون تغییر شماره تلفن) در دفعات بعدی نیاز به وارد نمودن شناسه قبض نخواهد بود و شما به عنوان عضو دائم این طرح شناخته خواهید شد. ضمناً می توانید شماره کارت خود را نیز یکبار برای همیشه ذخیره نمائید.

سامانه پرداخت اینترنتی قبوض برق

مشترک محترم جهت پرداخت قبض برق بصورت غیر حضوری بدون اینکه از منزل یا محل کار خارج شوید ، کافیست با کلیک بر روی گزینه های سبز رنگ () به سامانه پرداخت غیرحضوری بانکها وارد شوید یا از نحوه دسترسی به این سیستم آگاهی یابید .

با دریافت نرم افزار بانکداری الکترونیکی از لینک زیر و داشتن یک حساب بانکی متمرکز از هر بانکی که عضو شبکه بانکی شتاب میباشد (ملی، ملت ، اقتصاد نوین ، صادرات ، سپه ، ... ) شما میتوانید براحتی و بدون هیچ کارمزدی صورتحسابهای خود را با تلفن همراه خود در سریعترین زمان ممکن پرداخت نمائید.

enlightened دریافت نرم افزار موبایل بانک پارسیان

enlightened دریافت نرم افزار موبایل بانک ملی ایران

نام بانک / موسسه

اینترنت

تلفن همراه/پیامک

تلفن ثابت

بانک ملی ایران
بانک اقتصاد نوین
بانک صادرات ایران
بانک تجارت
بانک ملت
بانک سپه
بانک توسعه صادرات ایران
بانک سامان
بانک پارسیان
بانک مسکن
بانک  سینا
بانک کشاورزی ایران

 

 

 

تاریخ بروزرسانی :

1397-7-5